Не всі кольори підходять усім, особливо коли йдеться про помаду. Наш улюблений косметичний продукт має цілющі властивості для психіки і має здатність піднімати впевненість і настрій. Тому Ivona пропонує дізнатися, який колір помади підходить саме вам!

ОВЕН

Енергія Овна вимагає яскравих кольорів, таких як червоний або помаранчевий, які кидаються в очі.

ТЕЛЕЦЬ

Тельець має свій особистий стиль, який його характеризує. Для цього потрібний нейтральний колір, який можна поєднувати з усім. Нюдовий відтінок – найкращий вибір.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки схильні змінювати свою думку майже кожну хвилину, тому їм потрібна помада, яка при нанесенні змінює колір із зеленого на рожевий.

РАК

Рак чутливий за Зодіаком і любить тепло свого будинку. Тому він вибирає теплі відтінки рожевого, які не виводять його із зони комфорту.

ЛЕВ

Лев любить привертати себе увагу. Найкраще йому підходить яскрава червона помада, що нагадує образи старого Голлівуду.

ДІВА

Діві подобається все, що має безліч переваг. Губна помада, яка зволожує та пропонує легкий колір у світлому відтінку, оскільки Діва не любить привертати до себе увагу. Нюд це те, що вам потрібно.

ТЕРЕЗИ

Романтичному знаку зодіаку потрібен колір, що підкреслює їх жіночність і підходить для носіння з ранку до вечора. Його союзником стане трохи рожевий відтінок з блискітками.

СКОРПІОН

Скорпіон схильний одягатися у темні кольори та любить емоційні розмови. Його особистий стиль може підкреслити його сексуальність, і для цього він вибирає дуже еротичні відтінки, завжди темні.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець постійно рухається і невтомний. Тому вона шукає стійкі продукти та кольори, які можна носити протягом дня. Червона пляма на губах — саме те, що їй потрібне.

КОЗЕРІГ

Козеріг любить стабільність і не хоче провокувати. Таким чином, помада у відтінку нюд чи бежевий – це найправильніший та позачасовий вибір, який тільки можна зробити.

ВОДОЛІЙ

Водолій – вільний дух. Він любить незалежність і ненавидить, коли йому кажуть, що робити. Помада, якої немає більше ніхто, — ідеальний вибір.

РИБИ

Риби що неспроможні залишатися насправді. Вони люблять занурюватися у свої думки та у казки. Металева помада з глітером - те, що потрібно.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: