Є багато характеристик, які визначають особу кожного знака Зодіаку. У цій статті ми представимо їхню класифікацію. Наскільки небезпечним є ваш знак?

Ось рейтинг знаків зодіаку від найменш небезпечного:

Близнюки – найменш небезпечний знак зодіаку. Люди, народжені під знаком Близнюків, найменше крові на руках, тому що вони не сприймають людей досить серйозно, щоб завдати їм болю або вбити їх. Замість того, щоб завдавати іншим біль, вони вважають за краще до смерті дратувати розмовами.

Другий найменш небезпечний знак — Водолій. Представники цього знаку мають величезне его, яке неможливо зламати, і вони твердо вірять у справедливість. Це другий найменш небезпечний знак зодіаку. А може, вони, з Близнюками, просто розумніші за інші знаки й не залишають слідів, які б дозволили поліції зловити їх.

Люди, народжені під знаком Лева, уникають неприємностей. Хоча ці люди рідко вбивають, коли вбивають, це привертає багато уваги.

Терези терплячі, але схильні до вбивства. Ці люди терплячі, добрі й справедливі, але смертоносніші, ніж Водолій і Лев. Як тільки вони відчувають, що хтось хоче їх образити, вони стають агресивними та можуть швидко відігратися.

Діви — майстерні вбивці та психопати. Діви можуть бути класифіковані як небезпечні. Однак вони більш схильні до шахрайства та крадіжки, ніж до вбивств.

Риби зовсім не милі. Одними з найвідоміших серійних убивць, що народилися під цим знаком зодіаку, є Ейлін Ворнос на прізвисько «Леді Смерті», Джон Гейсі «Клоун-вбивця» та Річард Рамірес. Люди, народжені під знаком Риб, зазвичай схильні до залежності. Тому вони часто скоюють неординарні злочини та вбивства.

Кількість серійних убивць, народжених під знаком Козерога, середня. Ці люди поважають правила та закон. Однак не варто їх злити. Козероги рідко бувають убивцями, але коли їм це вдається, вони стають по-справжньому небезпечними.

Люди, народжені під знаком Овна — божевільні. Представники цього знака легко зляться, але їхній гнів не триває довго. Якщо розлютили цього знака, тримайтеся від нього якомога далі, доки він не заспокоїться.

Гнів Тельця інтенсивний. Ці люди більше схильні до шахрайства, аніж до вбивства. Крім того, саме їхня любов до грошей і розкоші є основним мотивом їхніх злочинів. Попри те, що Телець може бути трохи незграбним, це не заважає йому бути одним із найнебезпечніших знаків. Коли Телець чогось хоче, ніхто на світі не може перешкодити, йому це отримати.

Третє місце дістається Стрільцю. Дрібні грішки не входять до списку злочинів цього знака зодіаку. Його уродженці вважають себе лідерами та скоюють безліч вбивств та злочинів. Як приклади можна навести Сталіна, Пабло Ескобара та Теда Банді.

Скорпіон посідає друге місце Вони офіційно вважаються психопатами. Більшість серійних убивць народжуються під цим астрологічним знаком. Вони скоюють садистські вбивства.

Раки перемагають у гонці. Ці люди страждають від різких перепадів настрою. їхні ревнощі — це те, що зазвичай штовхає їх на скоєння вбивства. Рак — найнебезпечніший знак зодіаку, він дуже підступний, і недооцінка його лише полегшує йому роботу.