Знаки зодіаку не тільки мають різні риси характеру, а й фізичні здібності. Залежно від дати народження кожен з нас має схильність до того чи іншого виду спорту. Дізнайтеся, який вид спорту підходить саме вам.

Овен

Читайте також: Каких знаков зодиака больше всего среди знаменитостей

Представники знака чудово виявляють себе в командних іграх: футбол, баскетбол, волейбол або хокей. Також Овни люблять види спорту, де можна продемонструвати свою силу та швидкість: легка чи важка атлетика, бокс, боротьба, дзюдо.

Відомі спортсмени-Овни: український боксер Володимир Кличко та бразильський футболіст Роналдіньо.

Володимир Кличко
Володимир Кличко
Getty Images

Телець

Тельці дуже витривалі, тому вони будуть успішними у змаганнях на довгі дистанції — біг, ходьба, велоспорт, плавання, лижні перегони та тріатлон. Також їм підійдуть такі види спорту, як фігурне катання, художня гімнастика та танці.

Відомі спортсмени-Тільці: американський фігурист Нетан Чен.

Близнюки

Близнюки — дуже швидкі і рухливі, а також мають прекрасну реакцію. Ідеальний варіант для них — фехтування, теніс, легка атлетика та стрільба. Крім того, представники знака будуть комфортно почуватися у фігурному катанні, кінному спорті, спортивній чи художній гімнастиці, вітрильному спорті.

Відомі спортсмени-Близнюки: іспанський тенісист Рафаель Надаль, український стрілець із лука Віктор Рубан.

Рак

Найідеальнішими видами спорту для Раків будуть ті, де можна поєднувати елементи мистецтва та заняття у воді чи на льоду. Наприклад, синхронне плавання, фігурне катання. Непогані результати також будуть у плаванні, стрибках у воду, парусному спорті, водному поло та хокеї. Із «земних» видів варто спробувати художню гімнастику.

Відомі спортсмени-Раки: американський плавець Майкл Фелпс, українська гімнастка Ганна Різатдінова.

Майкл Фелпс
Майкл Фелпс
Getty Images

Лев

Читайте також: Найбільш невдачливі: ТОП-3 знаки зодіаку

Леви створені для того, щоб бути лідером. Тому їм чудово підійдуть види, де вони могли б стати капітаном команди: футбол, волейбол, хокей, гандбол, баскетбол. Також вони люблять демонструвати свою перевагу в таких видах спорту, де потрібно виходити віч-на-віч із суперником: бокс, боротьба, фехтування, дзюдо, теніс, карате, тхеквондо, бадмінтон.

Відомі спортсмени-Леви: швейцарський тенісист Роджер Федерер.

Діва

Дівам більше підходять спокійні види спорту та ті, де потрібно включати логіку. Представникам знака варто віддати перевагу йозі, шахам, пілатесу, тай-чі, стрільбі з лука та айкідо. Також Діви добре виявляють себе у видах, де потрібна хореографія: танці, художня гімнастика, синхронне плавання, фігурне катання.

Відомі спортсмени-Діви: італійський фігурист Маттео Ріццо.

Терези

Терезам потрібен вид спорту, де вони могли показати свою грацію: бальні танці, гімнастика, синхронне плавання, парне фігурне катання, акробатика, стретчинг, пілатес. Також вони можуть себе проявити у тенісі, кінному спорті, стрибках з трампліну, парусному спорті, баскетболі та волейболі.

Відомі спортсмени-Терези: японська тенісистка Наомі Осака, українська синхроністка Анна Волошина.

Наомі Осака
Наомі Осака
Getty Images

Скорпіон

Скорпіони люблять суперництво та адреналін. Тому їм підійдуть скейбординг, стрибки з трампліну, сноубординг, фрістайл, стрибки у воду, біг, велоспорт, серфінг, авто та мотоспорт.

Відомі спортсмени-Скорпіони: українське стрибунка у воду Олена Федорова.

Стрілець

Азартні Стрільці люблять різні перегони. Представникам знака варто себе спробувати у бігу, велоспорті, лижних перегонах, мото та автоспорті, біатлоні, ковзанярському спорті.

Відомі спортсмени-Стрільці: норвезька біатлоністка Марте Олсбю-Ройселан.

Козеріг

Завдяки цілеспрямованості та витривалості Козероги досягають відмінних результатів у видах спорту, що передбачають тривалі дистанції: марафонський біг, велоспорт, скелелазіння, гірські лижі, веслування на байдарках та каное, тріатлон, лижні гонки, плавання, академічне веслування.

Відомі спортсмени-Козероги: норвезький лижник Петтер Нортуг.

Водолій

Водоліям-спортсменам необхідна команда. Їм ідеально підходять ігрові види: футбол, волейбол, хокей, баскетбол, гандбол, водне поло та різноманітні естафети. Також Водоліям подобається поєднувати одночасно кілька спортивних занять, тому вони чудово себе проявляють у багатоборстві: тріатлоні, біатлоні, лижному двоєборстві, сучасному п'ятиборстві, семиборстві або десятиборстві у легкій атлетиці.

Відомі спортсмени-Водолії: американський баскетболіст Майкл Джордан, німецька біатлоністка Магдалена Нойнер.

Магдалена Нойнер
Магдалена Нойнер
Getty Images

Риби

Найчастіше Риби дуже пластичні, тому їм потрібен вид спорту, де вони могли б продемонструвати свою розтяжку: художня і спортивна гімнастика, фігурне катання, танці, синхронне плавання. Також великий потенціал представники цього знаку мають у водних видах спорту: водне поло, веслування, плавання, стрибки у воду, вітрильний спорт, серфінг, синхронне плавання, водні лижі.

Відомі спортсмени-риби: український стрибун у воду Ілля Кваша.


. Вам буде цікаво прочитати на Ivona: