Володар двох «Оскарів» Роберт де Ніро через 5 років після розлучення з дружиною Грейс Гайтавер оголосив про те, що у нього з'явилася ще одна дитина.

Читайте також: Євробачення-2023: Ріта Ора вийшла на сцену пісенного конкурсу разом із біженкою з Рівного

Напередодні виходу свого нового фільму «Про мого батька» 79-річний голлівудський актор поговорив про батьківство в інтерв'ю для ET Canada.

Коли його запитали, яка у нього мова кохання, Роберт сказав кореспондентові Брітні Блер, що він вірить у «любов до дітей», незважаючи на те, що іноді йому доводиться «бути суворим» щодо деяких речей.

«Я маю на увазі, що з дітьми нічого не поробиш. Мені не подобається порушувати закони тощо. Але іноді у вас немає вибору. І будь-який батько, я думаю, сказав би те саме. Ви завжди хочете робити правильно з дітьми і дати їм презумпцію невинності, але іноді ви не можете», — поділився де Ніро.

Читайте також: Євробачення-2023: Юлія Саніна феєрично відкрила перший півфінал конкурсу

Потім, коли Блер сказала: «Я знаю, що у вас шестеро дітей», де Ніро поправив її, сказавши: «Насправді семеро. У мене щойно народилася дитина».

«Ви знаєте, мої діти іноді не погоджуються зі мною, і вони шанобливі. Моя дочка, їй 11 років, вона мене іноді засмучує, і я з нею сперечаюся. Я обожнюю її, але, знаєте. І мій молодший зараз, це буде ще попереду.. Але це те, що є», — розповів про виховання молодших дітей актор.

Зазначимо, що Роберт де Ніро не розсекретив, коли саме він став батьком усьоме, і хто є матір'ю дитини. Також невідомі стать та ім'я нового спадкоємця кінозірки.

Читайте також: Євробачення-2023: Alyosha виступила у першому півфіналі з номером про війну

Нагадаємо, що де Ніро офіційно був одружений двічі. У нього двоє дітей, 51-річна прийомна дочка Дрена і 46-річний син Рафаель, від його першої дружини Дайанн Ебботт. Друга дружина актора Грейс Гайтавер теж народила йому сина та дочку — Елліота (25 років) та Хелен (11 років). Він також є батьком синів-близнюків Аарона та Джуліана (27 років) від колишньої дівчини Тукі Сміт.

Раніше ми писали, які країни пройшли у фінал Євробачення-2023 з першого півфіналу.