Світ втомлюється. Втомлюється від війни в Україні та, на жаль, від українців. Але це світ. Ми ж, українці, продовжуємо щодня, щохвилини відстоювати та виборювати свою Батьківщину. І життя кожного українця — від сходу до заходу, від півдня до півночі. Наші герої — воїни ЗСУ з реальною зброєю і наші «тихі» герої — волонтери з допомогами, ініціативами та проєктами, які рятують життя.

Так виглядає волонтерський штаб «Ініціативного покоління»
Так виглядає волонтерський штаб «Ініціативного покоління»

Громадська організація «Ініціативне покоління» з 2016 року допомагає, створює, рятує, ініціює та робить все, щоб наша країна була ще кращою, а люди — сильнішими і щасливішими. З 24 лютого 2022 року діяльність організації зосереджена на одному — допомагати та рятувати.
За ці місяці війни завдяки «Ініціативному поколінню» гуманітарну допомогу отримали тисячі українців, знайшли притулок сім’ї зі сходу, півночі та півдня України, а волонтери власноруч перевантажили та перепакували й перенаправили тисячі тон гуманітарної допомоги.

Коробки з гуманітарною допомогою приходять з усього світу
Коробки з гуманітарною допомогою приходять з усього світу

Про них не говорять багато, вони не дають гучні інтерв’ю та не кричать голосно про свою справу. Вони допомагають. Щодня, щогодини, щохвилини. А коли насправді допомагаєш — на інше не залишається часу.
Але іноді, коли світ втомлюється, а хвилі волонтерства стихають, команда «Ініціативне покоління» створює нові ініціативи, щоб продовжувати допомагати українцям. Нині в активній фазі — три важливі проєкти, долучитись до котрих може кожен, хто бажає.

Читайте также: Телеведущая Иванна Онуфрийчук открыла в Швейцарии пункт сбора гуманитарной помощи для Украины


По-перше, це акторський зірковий аукціон зі збору коштів на п'ять карет швидкої допомоги. Так, відомі українські актори проводять майстер-класи, виставляють на аукціони костюми та реквізит із улюблених постановок та фільмів, щоб допомогти українцям. Яскравий, позитивний та важливий проєкт ви можете побачити на сторінці. Актори та інші діячі мистецтва завжди в часи війни були сильним тилом та невидимою армією на шляху до Перемоги.

Допомога українцям особливо важлива під час війни
Допомога українцям особливо важлива під час війни

Другий важливий проєкт із партнерами зі Швейцарії має назву UWin. Мета ініціативи — доставити в Україну зі Швейцарії металопластикові вікна та будівельні матеріали для відновлення зруйнованих домівок українців. Це найважливіша місія, яка допоможе відбудовувати нашу Україну — з кожної хати, кожного будинку, кожного міста.
І третій, не менш важливий проєкт «Ініціативного покоління» — опікування тваринами. Вони також постраждали від війни та не можуть сказати про це, попросити допомоги. У партнерстві з українською письменницею Лалою Тарапакіною та радником міністра захисту довкілля Руфатом Раїмовим запущено проєкт Yapomoga, що перетворює пластик на добро. «Ініціативне покоління» збирає кошти на їжу та прихисток не тільки  для кішечок і песиків, але й для коней та гризунів, які через війну опинилися на вулиці.

Допомоги багато не буває
Допомоги багато не буває

Кожен проєкт організації, кожна дія спрямовані на те, щоб допомагати українцям в цей найважчий для всіх нас час. Кожен може долучитись з допомогою або просто прийти до «Ініціативного покоління» в гості на ВДНГ та побачити роботу волонтерів на власні очі. Справжня допомога не потребує піару, вона потребує дії.