11 березня відбудеться Благодійна Вечеря  за участі зіркових учасників:  Олександра Пономарьова, та Михайла Хоми (DZIDZIO) та Юрія Горбунова. У програмі вечора - найкращі пісні артистів, серед яких - улюблені хіти та прем’єри, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей - о 17:00. 

Ціль благодійного аукціону - збір коштів на дрони та пікапи захисникам під Бахмут та на допомогу внутрішнім переселенцям. 

Як сказав Олександр Пономарьов у відеозапрошенні на концерт: “Заспіваємо і зробимо дуже добру справу для України!”

Подібна благодійна вечеря відбулась в січні. У відео, яке Юрій Горбунов оприлюднив пізніше, він повідомив: “Ми зібрали трошки більше, ніж 50 тисяч доларів на дрон. І так, за кожну копійку, яку ми заробили для наших військових, ми будемо вести звіт”. І показав те, що їм вдалося придбати за ці кошти – найпотужніший дрон, який вже наступного дня відправився в Бахмут, в 57му бригаду. Михайло Хома додав: “А найважливіше, що зібраний він в Україні, ми зібрали та потратили в Україні. І його показники набагато кращі - по батареї, по оптиці, по дальності польоту - краще, ніж в закордонного виробника”.

Ця благодійна вечеря  - одна з серії благодійних подій від "Квартал-Концерту" в КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів - БФ "За Луганщину" та громадська організація "ВПО України". Івент  відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 3-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, парковкою на вулиці та на даху будівлі. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери. 

Благодійна Вечеря з Олександром Пономарьовим,  Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим
Благодійна Вечеря з Олександром Пономарьовим, Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим
пресслужба

КВЦ “Парковий” - це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття - це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами.  

Юрій Горбунов, Михайло Хома та Олександр Пономарьов
Юрій Горбунов, Михайло Хома та Олександр Пономарьов
пресслужба

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

ЩО: Благодійна Вечеря з Олександром Пономарьовим,  Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим

ДЕ: КВЦ “ПАРКОВИЙ” Паркова дорога, 16-А, 3-й поверх

КОЛИ: 11 березня 17:00

КВИТКИ: https://bit.ly/blagodiynavecheria1103parkovy

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 050 471 23 28