Саундтрек людяності та теплих почуттів, які не в змозі загасити навіть війна. Саме так можна описати «Римую» — дует Макса Барських та української співачки ETOLUBOV. Минулого року вона здивувала хітовим релізом «Манго», що потрапив до EQUAL Global плейлисту в Spotify. А згодом і у світовий Shazam Top 40 із синглом «Притяжение» (17 млн. в YouTube).

ETOLUBOV: «Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв'язок з коханими, що в нас лишається — це екрани мобільних телефонів. «Римую» — пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню».

Макс Барських та ETOLUBOV
Макс Барських та ETOLUBOV
пресслужба

Макс Барських: «Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов'ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно».

Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань «Римую» буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги українським сім’ям, що постраждали від війни.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: