Насіння льону
Вони мають не тільки найсильніші антиоксидантні властивості, але й містять естрогеноподібні речовини, а також Омега-3. Варто звернути увагу, що насіння льону покращує кровообіг в органах малого тазу, що посилює статевий потяг незалежно від гендеру. До речі, насіння льону також застосовують як противірусний, антибактеріальний та протираковий засіб.
Устриці
Устриці дуже популярні, адже містять рекордну кількість мікроелементів, які відповідають за статеву активність. Через велику кількість цинку, такий продукт підвищує енергію і добре впливає на роботу щитовидної залози.
Гарбузове насіння
Насіння гарбуза теж містить велику кількість цинку. Але крім цього вони багаті на магній і жирні кислоти, які допомагають зміцнити серце і судини, а також знижують кров'яний тиск.
Гранат
Зерна та сік містять поліфеноли, які знижують ризик інсульту, інфаркту та артеріальної гіпертензії. Важливо, що гранат покращує кровообіг, у тому числі мозковий. Що безпосередньо впливає на статевий потяг та покращення якості сексу.
Авокадо
Відмінна новина: авокадо має омолоджуючі властивості, розширює кровоносні судини, знижує ризики інсультів та інфарктів та гіпертонічних кризів. А ще в ньому багато вітаміну Е. Все це, безперечно, покращує статеве життя.