Американська співачка Крістіна Агілера знову здивувала своїх шанувальників значними фізичними змінами. Останніми місяцями 43-річна артистка помітно схудла, що викликало неоднозначну реакцію публіки. Чимало фанів висловлює свої припущення, що Аґілера могла використовувати препарат "Оземпік", щоб досягти таких результатів. А в Daily Mail навіть назвали кількість кілограмів, які скинула зірка, – 18.

Читайте також: "Украй схуд, нездоровий вигляд": Гордон прокоментував стан Соловйова

Під останнім відео, опублікованим Аґілерою в інстаграмі, з'явилася низка коментарів. Деякі підписники висловлюють свою стурбованість і критикують співачку за використання препарату й хірургічні втручання, зазначаючи, що це негативно позначається на її зовнішньому вигляді. У відгуках є заклики про заборону безконтрольного використання вищезгаданого препарату й подив тим, що його виробники не використовують знаменитостей для своєї реклами.

Проте, чимало фанів підтримало Аґілеру, стверджуючи, що вона має повне право розпоряджатися своїм тілом на власний розсуд. Вони хвалять її за зовнішній вигляд і називають справжньою "королевою", попри критику з боку інших користувачів.

Читайте також: Ексневістка Ющенка показала стрункий живіт у купальнику на Мальдівах

Раніше повідомлялося про найнеймовірніші зіркові схудненнях.