Народний артист України Віктор Павлік готується до складної операції на серці. Про це повідомила його дружина — блогерка, підприємниця та концертна директорка Катерина Репяхова. 

На своїй сторінці в Інстаграм у розділі сторіз Репяхова розповіла, що Павліка вдалося вмовити на хірургічне втручання майже через рік після постановки діагнозу. 

Читайте також: Позитив зізнався, чи одружений із Сахневич та чи готовий до народження первістка

У липні 2023-го лікарі виявили, що один із клапанів у серці Віктора припинив виконувати свою функцію, тому його потрібно замінити на штучний. Спочатку співак планував операцію на осінь, але згодом відмовився від медичної процедури.

За словами Катерини, 58-річний Павлік «може померти у будь-який момент» без операції. На щастя, досвідчений кардіохірург та директор Інституту серця Борис Тодуров зміг переконати знаменитість.

«Перша, дуже важлива для нас новина. Борис Михайлович вмовив чоловіка на операцію. У ВП критична ситуація, він може померти у будь-який момент. Віктора Франковича самі знайшли з лікарні люди та вмовили. Він мене не слухав. Слава Богу за цих людей», — написала Репяхова.

Віктор Павлік готується до операції на серці instagram.com/repyahovakate

Раніше ми писали, що Jerry Heil та Alyona Alyona вперше показали фрагмент із конкурсного номера для Євробачення-2024.