Популярна українська виконавиця Надя Дорофєєва (DOROFEEVA) поділилася відвертою фотографією, щоби привернути увагу користувачів Мережі до теми здоров'я. На своїй сторінці в Інстаграм колишня суддя шоу «Голос країни» та «Ліга сміху» запостила кадр, де вона позувала лише в одному джинсах, прикриваючи голі груди руками.

Читайте також: Сергій Жадан планує мобілізуватися до Нацгвардії — ЗМІ

В описі до фото топлес Надя розповіла, що тільки після прочитання нещодавньої публікації дизайнерки Каті Сільченко зрозуміла, настільки сильно проблеми з гормонами щитовидної залози впливають на фізичний та емоційний стан людини. Співачка вперше розповіла, що вже шість років приймає препарат від підвищеного рівня тиреотропного гормону.

«Нещодавно я прочитала пост Каті Сільченко — дівчини, яку я добре знаю як дуже активну людину і людину, яка "все встигає". У пості Катя пише, що в неї немає сил ні на що. Навіть говорити важко. Виявилось, що це все — гормони, які танцюють в темпі вальсу (ТТГ показник 7!). Чесно зізнаюся: я сиджу на Еутироксі вже 6 років , але і гадки не мала, що підвищений ТТГ впливає так сильно на стан. Завдяки посту Каті я нарешті зрозуміла , що зі мною відбувалось протягом останніх 3 років. Я зрозуміла, чому я просиналась втомленою, і далі - мої дні були схожі на битву. Щодня я боролась і вважала себе чи то лінивою, чи то апатичною, чи то депресивною, чи то просто людиною, яка постійно не може виспатися… Щодня я по черзі викреслювала ці варіанти , адже усвідомлювала, що все з цього переліку точно не про мене», — написала зірка сцени.

Читайте також: Вдова Кузьми Скрябіна висловилася про особисте життя після загибелі співака

Дорофєєва зізналася, що кілька місяців тому лікарям довелося підвищити їй дозу препарату. За словами артистки, зараз вона почувається набагато краще.

«Декілька місяців тому знов мій ТТГ піднявся. Мені підняли дозування Еутироксу. Далі вертаємось знов до посту Каті. Читаю його і розумію: я вже як місяць бадьора. Мій ТТГ в нормі. Я не знала, що ТТГ так впливає... абсолютно на все. Я, доросла дівчинка, цього не знала. А точніше я просто не звертала на це уваги, яку насправді повинна була звернути», — наголосила Надя.

Раніше ми писали, що на концерті Приходька у Трускавці сталася трагедія.