Любава Грешанова присвятила нову публікацію в блозі прокрастинації – звички відкладати на потім завдання, які немає бажання виконувати. 35-річна українська акторка назвала свої три рятівні й мотиваційні процеси.

Уродженка Харкова виклала власний знімок на тлі штор, підпис до котрого почала:

"Прокрастинація… і ми всі з цим стикалися … Із дня на день відкладали важливі справи та знаходили відмовки…"
"

Источник: instagram lubavagreshnova

Далі зірка серіалів "Трикутник долі", " Ігри дітей старшого віку" і " Чуже щастя" зосередилася на трьох вищезгаданих пунктах:  

"Мене рятує системність, котра у вигляді сформованої звички штовхає тебе робити ті справи, які дають крила й наповнюють енергією… Спочатку ти керуєш звичкою, насильно впроваджуючи в своє життя, а потім вона керує тобою, і ти вже не думаючи і не рефлексуючи йдеш бігати о 6-й ранку за будь-яких обставин і будь-де.

Мене мотивує процес, усмішки глядачів під час вистави, приємні повідомлення, які я отримую щодня, й інше життя, що відбувається на сцені й ц кадрі.

Так сталося, що моя професія й є моїм хобі й джерелом сили. Так сталося, що в мене з глядачами особливо теплі взаємини й та любов, яку ми передаємо одне одному, штовхає мене продовжувати свою мандрівку.

Мене рятує все нове, я ставлю собі мету на кожен новий місяць: спробувати 2-3 дії, які ще не виконувала! Графіті, в’язання гачком, сноуборд, нарубати дрів для багаття, придбати ферму мурах, послухати лекцію з маркетингових стратегій, узяти кілька уроків французької) – усе це образно), але саме такі штуки дарують не тільки позитивні емоції , а й нові нейронні сполучення, а вони зі свого боку вже створюють цікавішу реальність..."

Источник: instagram lubavagreshnova

Раніше ми писали про 4 поради для підняття мотивації від Насті Каменських. Співачка, зокрема, знаходить мотивацію в праці, музиці й шанувальниках.