Всесвітньо відомого американського письменника Стівена Кінга, котрий активно підтримує Україну під час повномасштабної війни, прооперували. Лягти під ніж 76-річному «Королю жахів» довелося після того, як у нього відмовила права нога.

Про хірургічне втручання розповів сам Кінг у своєму профілі в соцмережі Х (раніше Twitter). За словами знаменитості, йому замінили кульшовий суглоб. Стівен додав, що проблеми з ногою у нього виникли ще наприкінці 90- х, коли він мало не загинув у ДТП.

«Мені зробили операцію із заміни кульшового суглоба. Моя права нога, роздроблена влітку 1999 року в аварії, остаточно відмовила», — поділився автор трилерів та фентезі.

Нагадаємо, що 24 роки тому Кінг став жертвою ДТП під час прогулянки. Водія мікроавтобуса відволік його собака і він випадково збив Стівена, а потім злетів у кювет і скотився в яму. Розслідування показало, що водій не перевищував швидкість і не був п'яний. У Стівена були пошкодження правої легені, множинні переломи правої ноги, поранення голови і перелом стегнової кістки.

Раніше ми писали, що Андрій Данилко запостив своє дитяче фото.