Колишню зірку британського бой-бенду One Direction Ліама Пейна було доставлено до лікарні з сильним болем у нирках. Як пише The Sun, 30-річному співаку стало погано під час поїздки на озеро Комо в Італії з його дівчиною Кейт Кессіді.

Читайте також: Дружина Гая Річі зворушливо привітала режисера із 55-річчям

Минулого місяця через серйозну інфекцію нирок Пейну довелося скасувати концертний тур. Тепер же через проблеми зі здоров'ям артистові не вдалося відсвяткувати річницю стосунків із коханою у їхньому будинку на березі озера. Ліама привезли до відділення невідкладної допомоги, а потім помістили до лікарняної палати, де він пробуде близько тижня для обстеження.

«Звичайно, він засмучений тим, що його та Кейт поїздка на озеро Комо була зірвана, але, принаймні, вона була поруч, щоб допомогти йому, коли він захворів. Лікарі попередили його, щоб він не розраховував на те, що його випишуть додому щонайменше ще шість днів. Вони хочуть провести всі можливі тести, щоб повністю зрозуміти проблему, але тепер вони підозрюють, що впродовж деякого часу існувала основна проблема, яка погіршувалась», — поділилося джерело видання з оточення знаменитості.

Раніше ми писали, що літак з Андрієм Данилком здійснив екстрену посадку в США.