Сестра Селін Діон, Клодетт Діон, поділилася новинами про здоров'я співачки майже через півроку після того, як 55-річна виконавиця хіта My Heart Will Go On оголосила про свій діагноз «синдром м'язової скутості».

Читайте також: 50-річна Хайді Клум із молодим чоловіком відсвяткувала річницю весілля на Капрі

В інтерв'ю She Amazing Клодетт повідомила, що їхня сестра Лінда переїхала до будинку Селін, де вона також живе зі своїми трьома синами Рене-Шарлем, Едді та Нельсоном, щоб допомагати їй у побуті.

«Коли я дзвоню їй (Селін — ред.), вона зайнята, я говорю з моєю сестрою Ліндою, яка живе з нею, і говорить мені, що вона старанно працює. Вона якнайбільше прислухається до найкращих дослідників у галузі цього рідкісного захворювання», — сказала Клодетт.

За її словами, Селін поки не знайшла ліків, які справді допомагали б їй позбутися болю, викликаного неврологічним розладом. У випадку Селін синдром скутості викликає ригідність м'язів, спазми і навіть часті падіння, через що вона не може виступати.

«Я щиро думаю, що їй в основному потрібно відпочивати. Вона завжди робить все можливе, вона завжди намагається бути найкращою з найкращих у своїй грі. Якоїсь миті ваше серце і ваше тіло намагаються вам щось сказати. Слухай. Це вроджене для неї, вона дисциплінована у всіх сферах свого життя. Ми не можемо знайти якихось ліків, які працюють, але важливо мати надію», — прокоментувала Клодетт рішення Селін відмовитися від світового турне.

Раніше ми писали, що Сандра Буллок на грані розриву зі своїм бойфрендом Браяном Рендаллом.