Медичний центр Emily Medical Center, що розташований у мальовничому природньому куточку на березі озера у лісопарковій зоні Львова та належить бізнесмену й почесному президенту футбольного клубу «Рух» Григорію Козловському, отримав статус сертифікованого центру терапії за програмою доктора Маєра. Відстань до історичного центру Львова площі Ринок – усього 4 км.

Головний лікар та керуючий Emily Medical Center Тарас Кльофа особливо відзначив: «Терапія по Маєру — це ціла концепція та підхід до здорового способу життя й харчування. Отримання статусу сертифікованого центру з проведення Маєр-терапії дозволить надавати нашим пацієнтам якісну допомогу згідно з критеріями міжнародної спільноти Маєр-терапевтів».

Член міжнародної організації Маєр-терапевтів Сепп Фергель під час візиту у Львів зазначив, що вражений побаченим у Emily Medical Center, і додав, що центр відповідає усім міжнародним стандартам якості.

фото: Медичний центр Григорія Козловського
фото: Медичний центр Григорія Козловського

«Оснащення медичного центру на дуже високому рівні, все продумано до дрібниць. Emily Medical Center абсолютно конкурентоздатний на світовій арені. Тут кваліфікований та привітний лікарський склад, чудове обслуговування пацієнтів та високого рівня кухня. Також один з найголовніших критеріїв оцінювання — наявність в медичному центрі сертифікованих лікарів, згідно з системою Майєр-терапії. І можу запевнити, що в Emily Medical вони є», — зазначив за результатами свого візиту Сепп Фергель.

Він також додав, що ситуація, яка склалась зараз в Україні, жахлива. Втім, на його думку, дуже важливо, що в країні продовжують працювати такі куточки як Emily Medical Center, де можна оздоровитись та відчути себе безпечно.

«В такі складні часи ми не зупиняємось, а продовжуємо будувати Україну. Ми дуже вдячні доктору Сеппу Фергелю, який наважився приїхати в Україну й високо оцінив нашу з дружиною роботу. Це дійсно хороша новина, оскільки Emily Medical Center став всього третім медцентром в Україні, який офіційно має можливість проводити Маєр-терапію», — заявив Григорій Козловський. 

Як відомо, терапія за доктором Маєром передбачає спеціальний курс з очищення організму від шлаків, токсинів та непотрібних йому жирів, розроблений австрійським ученим, доктором Францом Ксав’єром Маєром ще на початку 20 століття.

фото: Медичний центр Григорія Козловського
фото: Медичний центр Григорія Козловського

Терапія передбачає дієтичне харчування, яке спрямоване на підвищення життєвих сил людини, за допомогою яких можна покращити здоров'я та позбутися хронічних захворювань. Здебільшого медичні центри або СПА-готелі, які мають статус сертифікованого центру Маєр-терапії, розташовані в місцевостях, де можливе усамітнення і є контакт з природою.

Читайте також: Золотые нити в косметологии: врач рассказала, как они работают

Також вважається, що терапія доктора Майєра корисна всім, незалежно від віку та наявності хронічних ускладнень чи захворювань.