Щоб ваш смартфон продовжував служити вам вірою та правдою протягом тривалого часу, необхідно правильно дбати про нього. Тим більше, що на Apple iPhone 15 Pro ціна в Україні навряд чи дозволяє міняти телефон кожні кілька місяців. У цій статті ми розглянемо кілька правил догляду за Айфоном, які допоможуть зберегти його у відмінному стані.

Чохол та захисне скло

Одне з ключових правил догляду за iPhone – використання захисного чохла та скла або плівки. Чохол захистить корпус від подряпання та пошкоджень при ударах, падіннях, а захисне скло запобігає появі подряпин на екрані. Хоча у Айфона зверху дисплей покритий фірмовим армованим склом Ceramic Shield, додатковий захист буде не зайвим.

Регулярне очищення

Періодично очищайте корпус та дисплей свого смартфона м'якою тканиною (мікрофіброю) для електроніки. Це допоможе уникнути накопичення бруду та пилу, які можуть призвести до пошкодження гаджета.

Уникайте впливу рідини

Айфон не є водонепроникним пристроєм, тому уникайте потрапляння води або інших рідин на нього. Навіть невелика кількість рідини може призвести до серйозних пошкоджень та поломок.

Намагайтеся тримати техніку за помірної температури. Високі та низькі температури негативно позначаються на роботі пристрою та його батареї.

Оновлення ПЗ

Рекомендуємо регулярно оновлювати операційну систему iOS на вашому iPhone. Оновлення не тільки виправляють помилки та вразливості безпеки, а й покращують продуктивність гаджета.

Експерти радять своєчасно робити резервні копії даних із телефону. Це дозволить уникнути втрати важливої інформації при поломці та втраті.

Заряджання та акумулятор

Використовуйте оригінальну зарядку Apple та уникайте повної розрядки акумулятора. Бажано починати підзарядку, поки є хоча б 20% заряду. Але не варто постійно тримати його на зарядці, це теж шкідливо.

Ці прості рекомендації щодо догляду за iPhone допоможуть продовжити термін його служби на дуже великий час. Причому гаджет працюватиме без зависань, потреби у повноцінному ремонті чи заміні деталей. Правильний догляд заощадить ваші гроші.

Дякуємо за допомогу у підготовці матеріалу мережу магазинів Apple у Києві My Cloud Store. Тут ви можете купити яблучну техніку за демократичними цінами, з гарантіями якості та можливістю обслуговування в сертифікованому сервісі. Є доставка по Україні.