Читайте також: Григорій Решетнік, Антоніна Хижняк, Тімур та Інна Мірошниченко у дубляжі анімації «Щенячий патруль: Мегакіно»

Картина стане сюрпризом для всіх фанатів перших фільмов франшизи, так як повернеться до початку — експериментів злого генія Джона Крамера, який краще відомий за своїм прізвиськом «Конструктор». 

Дія фільму відбувається між подіями, показаними у фільмах «Пила: Гра на виживання» та «Пила 2». Смертельно хворий Джон Крамер їде до Мексики, щоб отримати ризиковане експериментальне лікування раком. Проте з'ясовується, що «лікування» – це афера для обману найуразливіших людей. Знайшовши нову мету, Крамер повертається на роботу, використовуючи свої хитромудрі смертельні пастки проти шахраїв.

До своєї зіркової ролі повертається головна зірка франшизи — Тобін Белл, який повернувся до ролі Джона Крамера вперше з 2017 року. Шоні Сміт знову виконає роль Аманди Янг — помічниці та соратниці Конструктора. Компанію зіркам франшизи складуть  —  Сюнневе Макодю Лунд, Стівен Бренд та Майкл Біч. Також у касті представленні Рената Вака, Паулетт Ернанде, Джошуа Окамото та Октавіо Хинохоса.

Режисером стрічки виступив Кевін Гройтер, який є монтажером перших фільмів серії, які мають найбільший успіх серед фанатів та критиків. Також він є режисером пізніших стрічок франшизи («Пила VI», «Пила 3D») та є справжнім фаворитом серед мільйонів прихильників серії. 

Він обіцяє, що ця історія буде сконцентрована саме на Конструкторі, який і є центром Всесвіту  «Пили». Гройтерт дражнить поверненням до суворішого тону франшизи:. «Можливо, це не простота рівня «Пила I», але близько до цього.  Пила X — це емоційна подорож, у яку ви вирушаєте разом із Джоном Крамером, а не бійня, яку ви переживаєте з погляду жертв. Очевидно, знайдуться люди, яким це не сподобається, але я думаю, що фільм сподобається людям, які фанатіють не лише за кровью у кадрі. Але не хвилюйтеся, фанати крові: ми готові посперечатися, що і ви теж будете більш ніж задоволені».

Зустрічайте Пилу X у кінотеатрах вже з 28 вересня! Фільм також буде доступний у форматі 4DX.