Навесні 2023 року популярний стрімінговий сервіс Netflix дивуватиме своїх користувачів новими детективними історіями, костюмованими драмами та веселими комедіями. На нас чекають не лише новинки, а й продовження улюблених серіалів та фільмів.

Розповідаємо, що подивитися на Netflix у березні, квітні та травні 2023 року.

«Лютер: Сонце на спаді»

Прем'єра: 10 березня

Фільм є продовженням популярного телесеріалу з Ідрісом Ельбою. Серійний вбивця тероризує Лондон, тоді як блискучий детектив Джон Лютер сидить за ґратами. Щоб упіймати психопата, Лютер вирішує втекти з в'язниці.

«Як слониха впала з неба»

Прем'єра : 17 березня

У мультфільмі Пітер шукає свою давно втрачену сестру Адель. Ворожка радить йому знайти фокусника зі слоном.

«Нічний агент»

Прем'єра : 23 березня

10-серійний політичний трилер розповість про агента ФБР нижчої ланки, який працює у підвалі Білого дому. Одного разу йому стає відомо про небезпечну змову, яка зрештою веде до Овального кабінету.

«Вбити Бок Суна»

Прем'єра : 31 березня

У корейському фільмі легендарний кілер Гіль Бок Сун помирає чи гине, чи потрапляє у неминучу конфронтацію незадовго до продовження контракту з компанією.

«Загадкове вбивство 2»

Прем'єра: 31 березня

Після подій першої частини фільму Нік Спітц та його дружина Одрі залишають свої роботи в поліції та перукарні, щоб стати приватними детективами. Пара отримує запрошення на весілля друга на острові, але нареченого несподівано викрадають. Ніку та Одрі належить провести розслідування.

«Трансатлантік»

Прем'єра : 7 квітня

Телевізійний серіал із семи частин за романом Джулі Оррінджер «Портфоліо польотів» заснований на реальній історії Комітету екстреного порятунку.

«Сім королів мають померти»

Прем'єра : 14 квітня

Фільм є продовженням британського телесеріалу «Останнє королівство», всі п'ять серіалів якого ґрунтуються на серії романів Бернарда Корнуелла «Саксонські історії». Після смерті короля Едуарда загарбники і спадкоємці борються за корону, і Утреду знову треба вирушити в пригоду зі своїми товаришами, щоб сформувати єдину Англію.

«Туристичний путівник з кохання»

Прем'єра : 27 квітня

Після непередбачуваного розриву романтичних стосунків Аманда, професіонал туристичної індустрії, погоджується вирушити у подорож, щоб вивчити туристичний сектор В'єтнаму. Там вона закохується у свого гіда Шинь. Пара вирішує викрасти туристичний автобус, щоб випробувати життя та кохання нетрадиційними способами.

«Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів»

Прем'єра: 4 травня

Спін-офф серіалу Бріджертони розповість непросту історію знайомства короля Великобританії Георга III та його майбутньої дружини Шарлотти.

«Мати»

Прем'єра: 12 травня

У цій драмі-бойовику Дженніфер Лопес грає колишню вбивцю. Головна героїня виходить із укриття, щоб захистити дочку, яку вона колись покинула.