Однак є один фактор, який вважається пріоритетним – це постільна білизна та те, наскільки вона вам підходить.

Синтетика чи ні?

Синтетика міцніша і дешевша, за нею простіше доглядати, але для постільної білизни цей матеріал не підходить - він гірше пропускає повітря, може викликати роздратування та алергії. Оптимальний варіант для наволочок, простирадла і підковдра - це повністю натуральні тканини, бавовна, льон або шовк.

Ознайомитись з каталогом постільної білизни з натуральних тканин ви можете за посиланням тут

Різні види бавовняної тканини

Зупинимося на найпопулярнішій тканині – бавовні, тому що шовк дуже дорого коштує, а льон має набагато менший попит. Є ще екзотичні тканини з бамбука чи волокна евкаліпта, але у цій статті ви не розглядатимемо їх.

Бавовняні тканини відрізняються якістю сировини (чистота, довжина волокон, сорт бавовни), щільністю та методом плетіння. Кожна тканина має свої переваги, кожна тканина по-своєму сприймається на дотик.

Наприклад, бязь має трохи шорстку фактуру, зате вона міцна. Поплін – це тонка і ніжна тканина, яку найчастіше вибирають для немовлят та дітей, але й дорослим буде приємно спати з такою постільною білизною. Сатин - це двостороння тканина з нитками різного плетіння, у якої одна сторона глянсова, а друга - матова. Сатин вважають бавовняною тканиною преміум сегмента, але за бажання можна знайти сатин меншої щільності, він буде коштувати дешевше. Перкаль - це дуже щільна і міцна тканина, але на дотик вона не всім подобається.

Переваги тканин

Якщо у вас у пріоритеті довгий термін служби, то підійдуть сатин та страйп-сатин. Ця комфортна постільна білизна, яка підходить для будь-якого сезону.

Поплін і бязь вважаються універсальними тканинами з найкращим співвідношенням ціна-якість. Якщо ви не хочете розбиратися в нюансах, то спокійно вибирайте постільну білизну з бязі або півпліну зі стовідсотковим вмістом бавовни.

Бязь і сатин вибирають для спекотних ночей, коли людина більше потіє, і йому комфортніше спати при добре вентильованій постільній білизні.

Льон і шовк вибирають, якщо є алергії та подразнення на інші типи тканин. Якщо дозволяє бюджет, то оптимальним варіантом стає ніжний шовк, але за ним потрібен делікатний догляд.