Ця зима в Україні вважається особливо лютою! Навіть помірно тепла температура, рідкісні сильні морози та відсутність снігу не зробили її теплішою через війну. Однак синоптики попереджають, що зима в лютому нас здивує.


Якою буде погода в Україні наприкінці січня 2023 року


Що стосується кінця січня 2023 року, то погода буде мінливою. З 20 січня очікується суха погода з невеликими дощами та снігом. Стовпчики термометрів підніматимуться в середньому до +2..+3 градусів тепла вдень і до +5..+7 вночі.

Також синоптики запевняють, що найхолоднішим днем кінця січня стане 27 число, де температура коливатиметься від -1 до -7.

Проте, вже починаючи з останнього місяця зими, прогноз погоди на лютий трохи потішить, бо сильних морозів не очікується.


Якою буде погода у лютому 2023 року за версією Укргідрометеоцентру України


За словами фахівців, погода у лютому 2023 року буде більш сніговою, ніж у січні. 2, 4 та 6 лютого місцями пройде сніг, а 5 лютого дощ зі снігом. Ще очікуються дощі на 7, 15, 17 та 23 лютого.

Також прогноз погоди на лютий місяць тішить тим, що температура буде плюсовою. Однак у нічний час стовпчики термометрів можуть падати максимально до -5 градусів, а з 19 лютого вночі більше не буде заморозків.

До речі, прогноз погоди на лютий в Україні з початку місяця освіжить найхолоднішим днем - 2 лютого. Температура повітря сягатиме 0 градусів, а в нічний час — до -5.

Нагадаємо, що погода у грудні встановила рекорд. 18 грудня у Києві було зафіксовано найтепліший день за всю історію метеоспостережень.


Народний прогноз погоди на лютий 2023 


Народний синоптик Володимир Деркач вважає, що лютий 2023 року ознаменується повільним та поступовим потеплінням. За його словами, у першій половині лютого, опади пройдуть, і прийде невелике потепління.

У середині лютого можлива мінусова температура, а наприкінці лютого морози спостерігатимуться лише у нічний час.

«На початку останнього місяця зими – слабкі опади. Ближче до середини першої декади вони переростуть на інтенсивні. У цей період зима покаже свій характер – два-три дні будуть досить прохолодними. Хоча середина цієї десятиденки протягом 2-4 днів ще нагадає про зиму. Але вдень вже відчуватиметься подих весни», – написав народний синоптик у виданні «Полісся».