Відомий український хореограф Дмитро Дікусар розповів фанам, що рівно два роки тому він офіційно приєднався до ЗСУ. У першій за чотири місяці публікації в Інстаграм учасник «Танців із зірками» написав, що жодного разу не пошкодував про те, що пішов захищати батьківщину, проте зізнався, що постійна втома дається взнаки.

Читайте також: Alyosha розсмішила Мережу новим відео з 3-річною дочкою від Тараса Тополі

«Сьогодні два роки як я повністю перейшов на "військові рейки". Чи думав я тоді, що війна так затягнеться? Ні! Чи жалкую я про свій вибір? Теж, ні! Безперечно, накопичилась втома, іноді здають трохи нерви, але спогади про загиблих товарищів і віра в перемогу добра над злом, дає поштовх рухатись і не зупинятись», — поділився він.

Танцюрист закликав українців не вестися на маніпуляції ворога, вірити в перемогу, шанувати пам'ять загиблих та молитися за здоров'я українських бійців, які перебувають у російському полоні або потрапили до шпиталю з тяжкими пораненнями.

«Війна дуже змінилась, ми теж не залишаємось попередніми… "Постійні зміни — тактика, яку не перемогти", десь почув я нещодавно. Тому, рухаємось далі, любі українці і не ведемся на "дешеві" маніпуляції, що мають намір нас роз‘єднати і ослабити! Краще помолимось за полонених, поранених і вшануємо полеглих героїв! І продовжуємо працювати!! Як завжди, обійняв!!!  P.S. Останнім часом, не вистачає улюбленої справи, але, в певні моменти, командир каже мені: "танцуй, танцор!" і я "танцюю"», — написав хореограф.

Наприкінці допису Дмитро повідомив, що вперше з березня 2022 року здійснив цивільний вихід. Знаменитість днями відвідав прес-конференцію Української Ліги Ветеранів.

«Фото з прес-конференції УВЛ (Українська Ліга Ветеранів), що утворюють реабілітаційні центи для військових. Дякую, Святославе Сирото, за запрошення! Це був мій перший цивільний захід за два роки», — зазначив Дікусар.

Раніше ми писали, що Соловій розійшлася з Жаданом, бо закохалася в іншого чоловіка.