Останні півтора тижні у Мережі активно обговорюють особисте життя Мурата Налчаджіоглу. Спочатку поширилися чутки про те, що бізнесмен розлучився з другою дружиною Лілією Реус через чотири місяці після весілля, і навіть були припущення, що він може поновити стосунки з першою дружиною Ані Лорак.

Читайте також: Реперша Alyona Alyona оголосила про перерву в кар'єрі

А потім юзери помітили, що 46-річний турецький підприємець вже довгий час перебуває на своїй батьківщині і не планує повертатися до України. Мурат намагається утримуватись від будь-яких коментарів, проте вирішив публічно прояснити ситуацію.

На своїй сторінці в Інстаграмі Налчаджіоглу оприлюднив відеозвернення, в якому спростував чутки про свій остаточний переїзд до Туреччини. За його словами, у рідній країні він відпочиває зі своєю 12-річною дочкою від Лорак Софією та незабаром повернеться до Києва.

«Мені надіслали якесь дивне відео, що я залишив Україну і таке інше. Я зі своєю улюбленою донькою просто відпочиваю. Я нічого не покинув, скоро повернуся. І ми ніколи не здаємся. Дайте людям спокій, не лізьте в особисте життя», — йдеться в публікації.

Раніше ми писали, що Ксенія Мішина озвучила свою вагу і зізналася, які продукти вживає.