Колишня дружина українського боксера та мера Києва Віталія Кличка Наталія Єгорова поділилася архівною фотографією, зробленою 23 роки тому. Ексмодель та співачка зробила в Інстаграм репост сторіс представниці України на конкурсі «Міс світу-1996» Наталії Швачко.

На фото 2000 року давні подруги позували, сидячи на килимі на тлі столу з алкогольними напоями. Тоді ще 26-річна Єгорова була одягнена в рожеву футболку, чорну шкіряну куртку та чорні лосини, а 24-річна Швачко з'явилася на знімку у синій блискучій сукні та темній куртці.

Читайте також: Різ Візерспун поділилася новими фото молодшого сина з нагоди його 11-річчя

«Колись ми разом блищали на подіумі, потім співали і мріяли разом створити гурт, потім майже одночасно вийшли заміж і стали багатодітними мамами. Життя нас розкидало по різних країнах, але ми так і залишилися подругами на все життя», — написала під фото Швачко.

«Є друзі, з якими ми не бачимося і не розмовляємо вже кілька місяців, а то й років. Доля розкидала нас по різних країнах — але це не важливо, важливо те, що цей міцний зв'язок називається дружбою» , — додала 49-річна Єгорова.

Наталія Єгорова та Наталія Швачко Фото: instagram.com/natalia_yegorova

Нагадаємо, що ексдружина Кличка зараз живе у Гамбурзі (Німеччина), а її найкраща подруга та тезка живе у Нью-Йорку. Модель п'ять років була дружиною американського мільйонера Чарльза Котика, а після його смерті вийшла заміж за фінансиста Михайла Сєдого.

Раніше ми писали, що Сергій Танчинець оголосив про розлучення з дружиною Ганною за пару днів до кришталевого весілля.