Українська співачка Ганна Трінчер розповіла про сварку зі своєю колегою Славою Камінською. Коли вийшла пісня Ганни та Позитиву "Який ти козак", артистка публічно її розкритикувала, назвавши "кринжем". В інтерв'ю "Зірковому" артистка прокоментувала свою реакцію на хейт колеги.

Трінчер зізналася, що її засмутила критика Камінської. Вона не очікувала почути від колеги такого глузування.

"Ми зі Славою перетиналися неодноразово. У нас були дуже класні стосунки. Не те, щоб ми були подругами, але ми були класними колегами один одному. Ця штука мене зачепила, тому що я не очікувала від неї такого," - поділилася думками Ганна.

Зірку також здивувала поведінка Слави Камінської після цієї ситуації. Співачка написала Трінчер у особисті повідомлення із проханням підтримати її нову пісню. Ганні було неприємно і незрозуміло, як та може поводитися, ніби нічого не сталося.

"Вона кинула мені після цього своє прохання поширити її пісню. Для мене це було дуже дивно. Вона так сказала: "Це був жарт. Давай все забудемо. Ось моя нова пісня. Підтримай мене". Я не змогла знайти відповідь на це питання і якось описати свої емоції, тому нічого не відповіла. Це було не трохи, а нічого собі так дивно", - висловилася блогерка.