Українська снайперка із позивним "Жанна Д’Арк" Євгенія Емеральд повідомила в Інстаграмі, що потрапила у серйозну ДТП, вперше за 15 років за кермом.

За словами військової, яка зараз на 8 місяці вагітності, вона та малюк не постраждали. Проте машину зірки, яка пережила фронт, серйозно пошкоджено.

"Вчора був вибір - або лобове зіткнення, лоб у лоб, або пожертвувати своєю машиною, згорнути праворуч і розбити нафіг всю машину. Я обрала другий варіант. Все на краще. Слава богу, що всі живі-здорові. Так, стресонула вчора, якщо чесно, дуже сильно. Так, боляче за машину, бо я її заробила своєю чесною працею, придбала за чесні кошти. І це дуже не в тему перед пологами, але все, що не відбувається, - відбувається на краще," - зізналася Емеральд.

За словами військової, ззовні вона не так постраждала, як внутрішньо.

"Багато хто сказав, що дуже потужна машина, бо якби була якась інша, всі ці залозки, вони б опинилися в салоні. Я коли це відео дивлюся, - мене ще трясе досі. Показую свій бойовий кар, який пережив  перші чотири місяці фронту. Ця машина була в Київській області, Макарівському районі, Харківській області, Сумській області," - поділилася Євгенія.