Американська акторка Тамала Джонс, найвідоміша українським телеглядачам за роллю медексперта Лейні Періш у серіалі «Касл», зізналася, що колись була нянею зірки «Пліткарки» Блейк Лавлі.

Під час інтерв'ю для Tamron Hall, 48-річна знаменитість розповіла, що в юності за порадою мами почала відвідувати уроки акторської майстерності. Один з менеджерів з пошуків талантів запропонував їй кілька прослуховувань, а невдовзі познайомив Тамалу з батьками Блейк — акторами Ерні та Елейн Лайвлі.

«Я ходила на безліч уроків акторської майстерності за порадою мами Тіші Кемпбелл. Я зустріла представника, який хотів трохи спробувати мене, сказав мені: "Я збираюся відправити тебе на прослуховування". І ця людина познайомила мене з батьками Блейк Лайвлі», — поділилася Тамала.

За словами Джонс, батьки Блейк стали кіноменеджерами та відкрили власну акторську школу, яку вона відвідувала. Щоб оплачувати уроки Тамала підробляла нянею і доглядала за маленькою Блейк, яка молодша за неї на 13 років.

«Коли вони стали менеджерами, я вже ходила до їхньої школи акторської майстерності і няньчилась з Блейк, тому що не могла собі цього дозволити. Іноді моя мати пекла для них щось, якщо у них була велика вечірка. Якби не батьки Блейк Лайвлі, мене, мабуть, сьогодні б тут не було. Вони дуже допомогли мені розпочати», — зізналася акторка.