Українська співачка Камалія поділилася спогадами в Інстаграмі, які зараз уже здаються абсурдними, - як вона виступала разом із Володимиром Зеленським для президента РФ Володимира Путіна.

Камалія зазначила, що якщо сьогодні Путін воює проти Зеленського, то 20 років тому другий розважав першого, виконуючи комедійний номер, поки співачка виконувала пісні високопоставленим політикам. За словами зірки, вона багато разів виступала перед Путіним, хоч зараз це здається дуже абсурдним.

"У житті багато сюрпризів! Ви не можете уявити це зараз. Я зустріла Путіна у Києві, а потім Путін почав кликати мене до Кремля співати з 2005 року. Він часто дзвонив мені, а потім раптом перестав дзвонити. Я не знаю чому. Після цього я побачила зміну президента, він став іншим," - згадує Камалія.

Усі артисти сиділи разом із чиновниками і тоді, за словами співачки, диктатор виглядав добрішим.

"У той час, якби хтось сказав мені, що Путін нападе на Україну, я не повірила б. Бо я знаю, що він любить Україну. Він щоразу казав, що Україна та Росія мають бути разом, але він хоче новий СРСР," - зазначила зірка.

Володимира Зеленського Камалія із чоловіком знають ще до того, як він став президентом України, спілкуючись у рамках шоу-бізнесу. За словами співачки, команда Зеленського звернулася до подружжя з міжнародними зв'язками, щоб допомогти воєнній Україні. Зокрема, щоб чоловік зірки Захур, як уродженець Пакистану, вплинув на країну, щоб та відмовилася від нейтралітету.

"Ми вели бесіди, але не безпосередньо з ним, а через його команду та через його посланців, коли йому потрібна допомога звідки завгодно. Я не єдина людина, з якою вона зв'язується, але якщо щось пов'язане з Пакистаном, то його люди говорять зі мною від його імені. Він знає, що ми багато робимо самі, тому вони ніколи не просять грошей. Але просить, щоб Пакистан не був нейтральним, а був на боці України, підштовхуючи пакистанський істеблішмент допомогти з гуманітаркою та ще чимось. Іноді вони, крім дипломатичного, використовують ще й приховані канали як я," - розповіла Камалія.