Піарниця та дружина українського виконавця Віталія Козловського Юлія Бакуменко емоційно відреагувала на нову заяву скандальної мовознавиці, політикині та професорки Львівської політехніки Ірини Фаріон. На своїй сторінці в інстаграмі у розділі сторіс Бакуменко прокоментувала нещодавнє інтерв'ю Фаріон для видання «Українські новини», в якому вона розкритикувала Козловського та лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Ірина зазначила, що оскільки ці артисти офіційно є бійцями ЗСУ, то «їхній конституційний обов'язок, як у всіх: служити, а не співати під час війни».

Читайте також: Сина Ніколаса Кейджа Вестона заарештували за напад на власну матір

У відповідь на критику зіркового чоловіка та його колеги Юлія звинуватила Фаріон у тому, що вона не робить нічого корисного для країни і зазначила, що мовознавиця тримається в інформаційному просторі лише за рахунок хайпу на іменах відомих особистостей. Також Бакуменко зазначила, що Віталій, на відміну від Ірини, був на передовій та знає, як це сидіти у бліндажі під ворожими обстрілами.

«Заїжджати в інфопростір на видумках і згадках про інших людей — це найзручніший спосіб нагадати про себе, нічого не роблячи корисного. Правда, пані Ірино? Щоб вам все життя так гарно співалося, як "співав" Віталій Козловський на службі з ваших слів. Прости Господи, експерт. Ви хоч раз, пані Ірино, посиділи в бліндажі під обстрілом, думаючи, куди наступний снаряд полетить, понюхали амброзіїї на Донеччині, потаскали боєкомплекти, чекали днями дощу, щоб переміститися по позиціям, поки нема ворожих дронів над головою? Нє? То спитайте у Віталія, а потім п*здіть», — гнівно звернулася до мовознавиці Бакуменко.

Дружина Віталія Козловського відповіла на критику Ірини Фаріон instagram.com/yuliabakumenko

Дружина Віталія Козловського відповіла на критику Ірини Фаріон instagram.com/yuliabakumenko

Раніше ми писали, що помер актор культового серіалу «Альф» Бенджі Грегорі.