Українська блогерка, ведуча та юристка Інна Мірошниченко прокоментувала скандал за участю коханого блогерки Тані Пренткович Андрія Гонковського. На початку року чоловіка захейтили за відпочинок із родиною на Мальдівах. Гонковський виправдався, що виїхав законно до Польщі, проте його благодійний захід перенесли на два тижні. Тому він вирішив використати цей час для відпустки з коханою та дітьми на райському острові. Через погрози в Мережі пара остаточно переїхала за кордон і оселилася у Португалії.

Читайте також: Саша Бо показала, як змінилося її обличчя після видалення філерів

Після нового відео Пренткович та Гонковського дружина ведучого Тимура Мірошниченка випустила в інстаграм-сторіз заяву на підтримку пари. Інна «в шоці» від того, як багато «побажань смерті» отримали знаменитості, які продовжують фінансово допомагати ЗСУ. Мірошниченко здивована, що українці проклиняють своїх співгромадян, які, на відміну від окупантів, нікого не вбили і нічого не вкрали. Інна додала, що не знайома особисто з Андрієм та Танею, проте дізнавшись, які злі коментарі вони отримують, вирішила їх публічно підтримати.

«Я в шоці. У шоці від коментарів. Чому люди такі злі? Чому бажають іншим стільки лиха? Можна по-різному ставитися до вчинку Андрія чи родини Тані. Але минуло вже півроку. А гнів усе ще ллється. Не на сусідню країну, а на співгромадян. Після прочитання у мене нуль запитань до того, що вони втекли… Страшно жити, коли тебе всі впізнають і тисячі людей бажають СМЕРТІ! Людям, котрі ніколи не вбили, нічого не вкрали. Мені дуже сумно, що в Україні так багато людей, які замість того, щоб "закенселити", як обіцяли, або пройти повз, продовжують стежити за людьми, щоб вилити свої прокльони… Світ божевільний. Люди, будьте добрішими. Ми не друзі з Танею чи Андрієм. Не знайомі особисто, але мені хочеться підтримати їх. Тому що це вже занадто. Просто натовп, який зібрався на площі на публічну страту», — звернулася до читачів свого профілю Інна Мірошниченко.

Інна Мірошниченко заступилася за Пренткович та Гонковського instagram.com/_inna_mi_

Раніше ми писали, що трьохмісячна дочка Паттінсона та Уотерхаус дебютувала на обкладинці глянцю.