Головний герой майбутнього тринадцятого сезону «Холостяка» Олександр «Терен» Будько в інтерв'ю для ютуб-каналу ведучої Маші Єфросініної зізнався, яку обраницю шукає та яких дівчат намагається уникати. 28-річний військовий, ветеран, громадський діяч та учасник національної збірної Invictus Games розсекретив, на що звертає увагу під час знайомства з жінками.

Читайте також: Серіали Netflix: найкращі на тижні 3 – 9 червня 2024 року

За словами Терена, він ніколи не буде у стосунках з жінкою з «відсутністю інтелекту» і неприйнятними для нього поглядами на життя. Олександр додав, що для нього важливо, щоб поряд з ним була гарна та доглянута дівчина. 

«Відвернути насправді може інтелект, точніше його відсутність. Буває, дивишся на жінку й думаєш: "Вау, супер. Оце мрія". І коли з нею починаєш спілкуватися, розумієш, що людина не "в'їжджає".  І просто за секунду омріяна жінка стає тобі бридкою через свої висловлювання, погляди на життя, неприйнятні для мене. І ти такий: "Ні, це не моя історія" (...). Що б не казали, але буду відвертим — якщо жінка доглянута, це показує її рівень навіть любові до себе. Якщо любиш себе, то любиш і інших людей. Принаймні я так живу. Я люблю доглядати за собою, і мені важливо, щоб це робила й жінка. Мені важливо, щоб вона мала гарний вигляд. Мені приємно, коли я йду красивий і поруч зі мною йде красива жінка», — зазначив він.

Раніше ми писали, що Шаманська офіційно розлучилася з Ханумаком.