Популярна українська співачка, модель, актриса та ведуча Даша Астаф'єва підказала передплатникам, що можна подивитися літнього вечора. На своїй сторінці в інстаграмі знаменитість оприлюднила список із семи серіалів, які справили на неї враження.

Читайте також: Девід Бекхем врегулював позов на 18 млн доларів із компанією актора Марка Волберга

«Ось, вам ліки [серіали] на вечір! Зберігайте, дивіться, діліться враженнями у коментах», — розпочала свій допис Астаф'єва.

«Дев'ятеро цілковитих незнайомців»

«Маша така Маша… Нарешті, хтось розказав та показав, шо до чого з цими ретритами) Ще один крок назустріч до забороненого але такого бажаного. Знайомі та приємні обличчя акторів, які тримають кожну серію інтригу та цікавство».

«Оленя»

«Основано на реальних подіях.Впевнена, такого ви точно не бачили, та не відчували! Присвячую цю історію як повчання тим, хто любить робити добрі вчинки, коли їх не просять [ собі]. Адаптація однойменної автобіографічної моновистави Річарда Гедда, який і є головним героєм».

«Ріплі»

«Якщо б оргазм для очей та уяви був фільмом… У якісь моменти, здавалось, якщо б він був кольоровим, можна було б вмерти від вражень та краси!».

«Вбити нудьгу»

«Не знаю, як він промайнув повз… Але зараз, чудова знахідка. Гумор, склад акторів та картинка просто у серце. Рекомандовано до перегляду перед сном + заспокійливе».

«Спадкоємці»

«Саундтрек ще довго буде грати у вашій макитрі в часи рішучих та падлючих кроків. Всі ми іноді бували "батьками" і "дітьми" цієї історії. Доказ жорстокости та холоднокровности кожного, хто зазирає на великі гроші…особливо ті, шо заробив не сам».

«Чоловік на повний зріст»

«Просто подивіться. Хоча б заради ерегованого причандалу у останньому епізоду».

«Ворожнеча: жінки Капоте»

«Із цього списку особливий. Я обожнюю гарних, талановитих людей, а тут, це неймовірно підсилено стилем та бездоганною грою акторів».

Раніше ми писали, що Коляденко розповів інтимні подробиці роману з Білик.