Відома українська танцівниця та співзасновниця Ukrainian Women Unity Ілона Гвоздьова зізналася, чи спілкується вона з ведучим Володимиром Остапчуком після конфлікту у 2019 році.

Під час участі Остапчука у «Танцях із зірками» спалахнув скандал із приводу його розлучення з Оленою Войченко. Розставання Остапчука з першою дружиною негативно вплинуло на стосунки Ілони з її чоловіком Іваном Хом'ячуком, оскільки в Мережі ходили чутки, що саме танцівниця стала причиною розлучення шоумена. 

Читайте також: Міка Ньютон привітала чоловіка-американця з десятою річницею стосунків

Через кілька місяців після закінчення шоу Ілона публічно радила Володимиру перестати грати в гру «Я — класний» і звертати увагу на людей поруч. А днями вона дала коротке інтерв'ю для програми «Тур зірками», в якому розповіла, чи змінилося її ставлення до ведучого, і чи перетиналися вони за ці п'ять років.

За словами Гвоздьової, нещодавно вона випадково зустрілася з Володимиром біля ліфта, вони ввічливо привіталися та пішли у своїх справах. Ілона додала, що у складній ситуації вони з Остапчуком, мабуть, допомогли б одне одному, проте друзями ніколи не будуть.

«Десь півтора місяця тому відбулася дуже смішна історія. Я була на презентації, спускалася в ліфті, я їхала там одна. І коли ліфт приїхав на перший поверх, перший, кого я побачила, був Остапчук. Він теж не дуже очікував мене побачити в ліфті. Ліфт відкрився – він здивувався. Ми привіталися. Я пішла у справах, він пішов у справах. Друзями нам не бути.  Не цікавлюся його життям, у мене є інші приклади для наслідування», — сказала вона.

Раніше ми писали, що Коляденко висловився про особисте життя Білик.