У четвер, 16 травня, на стрімінговому сервісі Netflix відбулася довгоочікувана прем'єра першої частини серіалу «Бріджертони», у знімальній команді якого була українка. Випускниця Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та Київської школи фотографії Діана Оліфірова стала операторкою третього та четвертого епізодів серіалу.

Читайте також: Наталка Карпа зізналася, що приносить їй дохід під час війни

Про це Діана розповіла в Інстаграм-сторіз, розмістивши допис одного із творців серіалу — американського режисера Ендрю Ана. Ендрю написав, що для нього було честю працювати над кількома серіями «Бріджертонів» і згадав про співпрацю з Оліфіровою.

Диана Олифирова из Украины сняла третий сезон «Бриджертонов»

«Для мене було честю стати режисером третього та четвертого епізодів третього сезону "Бріджертонів"! Я мав радість співпрацювати з багатьма неймовірними акторами та членами знімальної групи. Дякуємо всім акторам за їхню самовіддачу та щедрість. Нікола Коклан та Люк Ньютон, ваш талант та уважність були постійним джерелом натхнення. Для мене було такою честю розповісти частину історії кохання! Дякую нашому шоураннеру Джесс Браунелл за те, що довірили мені реалізувати її бачення. Дякуємо авторам серій Еллі та Лорін за гарні слова. Дякую Тому за його розуміння та доброту. Дякую нашому оператору Діані Оліфіровій за її дух та талант. Дякую Джеку за те, що ти найкращий. Дякую Елісон Гартшор, Джону Глейзеру та Еріці Оквіст за створення такої краси. Дякую моєму редактору Емі Бостром за її вміння розповідати історії та ідеї. Дякую нашому продюсеру Мішель Райт за її надлюдську силу. Дякую Діну Байфілду та всій команді AD. Дякую Корнеліусу за його доброту та підтримку. І дякую Енні, Марко, Сарі Фішер і всім у Шондаленді за те, що надали мені цю можливість!», — йдеться у посту Ана.

Зазначимо, що Діана переїхала до Лондона, щоб здобути кінематографічну освіту в National Film and Television School. У 2022 році вона отримала премію BAFTA як «Проривний талант». Раніше дівчина працювала над зйомками серіалів «Коли завмирає серце» для Netflix та «Малюк» для HBO.

Раніше ми писали, Могилевська показала рідкісне фото з молодшою ​​дочкою.