Президент України Володимир Зеленський передав орден «За заслуги» третього ступеня відомому французькому актору та секс-символу 1960-х років Алену Делону. Про це 18 квітня розповів посол України у Франції Вадим Омельченко у ефірі французького телеканалу TV5 Monde.

Читайте також: Тарабарова у перший день народження дочки запостила архівне відео з пологового

У Твіттер-акаунті телеканалу опублікували уривок з інтерв'ю Омельченка, де він демонструє на камеру знаки  ордену із зображенням тризуба та синьо-жовтого прапора та указ про присвоєння. Зеленський вніс Делона до списку володарів державної нагороди на початку вересня 2023 року. Представники TV5 Monde у публікації зазначили, що це «Вкрай рідкісний і безпрецедентний жест щодо іноземця» .

«Пане Делоне, дорогий Алене, я знаю, що ви перебуваєте в не дуже простій ситуації, і хочу сказати вам, що ви не одні. У вас багато шанувальників та людей, які вас люблять… Я і мій народ на вашому боці», – звернувся український дипломат до актора.

Зазначимо, що 88-річна зірка фільмів «На яскравому сонці», «Рокко та його брати», «Леопард» та «Чорний тюльпан» зараз перебуває під посиленою опікою через конфлікти з дітьми. Його доходи та власність будуть передані під контроль опікуна, якого призначить суддя.

Делон публічно засудив вторгнення РФ в Україну, брав участь у проєкті солідарності з Україною, зачитував вірші Тараса Шевченка у французькому перекладі та брав інтерв'ю по відеозв'язку у Зеленського.

Раніше ми писали, що дочка Емінема показала, як відгуляла дівич-вечір на яхті.