Українська ведуча, блогерка та журналістка Раміна Есхакзай вперше зізналася, яку суму заробляє під час повномасштабної війни. В інтерв'ю для YouTube-каналу Олександра Волошина 31-річна фіналістка п'ятого сезону «Холостяка» розповіла, що у перші місяці після вторгнення російських військ до України її доходи впали втричі, але у 2024 році їй вдалося повернути довоєнний заробіток.

Читайте також: Оскар-2024: огляд-фільмів-номінантів на премію та ставки букмекерів

За словами Раміни, їй потрібно заробляти мінімум 10 тисяч доларів, щоб виплачувати зарплати операторам, монтажерам та іншим членам своєї знімальної команди. Знаменитість зазначила, що їй вдається отримувати за місяць більше, проте приблизну суму не змогла назвати.

«Мені обов’язково треба заробляти 10 тисяч доларів на місяць для того, щоб платити команді. Тобто я заробляю більше. Мої поїздки на донбас коштують 100 тисяч гривень за одну поїздку», — сказала Есхакзай.

Раміна розсекретила, що у неї виходить відкладати гроші на дорогі подарунки для себе. Три роки тому вона придбала машину Audi Q3 вартістю від 1 мільйона гривень.

Раніше ми писали, що Олена Кравець розсекретила, яке прізвисько дав їй Зеленський.