Американська акторка, модель та колишній боєць ММА Джина Карано подала судовий позов проти Disney та Lucasfilm, пише Variety. У документах, які 41-річна знаменитість передала 6 лютого до Федерального суду Каліфорнії, представники кіностудій звинувачуються у неправомірному звільненні із серіалу «Мандалорець» та дискримінації.

Читайте також: Олена Мозгова показала себе у 21-річному віці

У 2021 році виконавицю ролі Кари Дюн позбавили роботи через допис в соціальній мережі, в якій вона заявила, що бути республіканкою в США зараз — все одно, що бути єврейкою під час Голокосту. Через більше двох років Джина вирішила через суд вимагати не менше 75 тисяч доларів штрафних санкцій від Lucasfilm. Також вона хоче, щоб її персонажа повернули до серіалу.

У документах стверджується, що Disney винен у тому, що колишнє агенство Карано відмовилася від співпраці з нею. Крім того, вона вказала на попередні пости в соціальних мережах акторів «Зоряних війн» Педро Паскаля та Марка Хемілла, в яких вони порівнювали президента Дональда Трампа та його прихильників з Адольфом Гітлером та нацистами. За словами Джини, Disney заплющив очі на політичні заяви колег-чоловіків без жодних фінансових чи професійних наслідків для них.

Цікаво, що фінансує позов Карано мільярдер Ілон Маск, який, за чутками, має конфлікти з головою Disney Бобом Айгером.

Джина Карано в «Мандалорці» Lucasfilm

Раніше ми писали, що колишній «Холостяк» Михайлюк і модель Хлистун вдруге стали батьками.