Американські актори Ліза Кудроу та Девід Швіммер поділилися в соцмережах спогадами про свого колегу з всесвітньо відомого серіалу «Друзі» Меттью Перрі, який помер 28 жовтня. Через два з половиною тижні після трагедії виконавці ролей Фібі Буффе та Росса Геллера розповіли, яким був Перрі під час їхньої спільної роботи та за межами знімального майданчика.

Читайте також: Melovin після діагностики діабету відповів на закиди, що він «косить» від фронту

Кудроу розсекретила, що після зйомки першого епізоду «Друзів» Меттью покликав своїх колег зіграти в покер. У процесі гри Перрі багато жартував, і це допомогло їм потоваришувати. Ліза додала, що 10 років роботи з покійним актором стали кращими в її житті і подякувала Меттью за здобуття від нього знань про милосердя та любов.

«Знявши пілот Друзі, його підібрали, а потім ми були на NBC Upfronts. Потім… Ти запропонував нам зіграти в покер. І зробили це так весело, поки ми спочатку не були близькими. Дякую тобі за це. Дякую, що сміятися над тим, що ти сказав, мої м’язи боліли, а сльози текли по моєму обличчю КОЖНОГО ДНЯ. Дякую за твоє відкрите серце в шестисторонніх стосунках, які вимагали компромісу. І багато «розмов». Дякую тобі за те, що ти з’явився на роботі, коли тобі було погано, а потім був абсолютно блискучим. Дякую за найкращі 10 років, які може мати людина. Дякую, що довіряєш мені. Дякую за все, що я дізналася про МИЛІСТЬ і ЛЮБОВ. Дякую тобі за час, який я мала з тобою, Меттью», — попрощалася з Перрі акторка.

Читайте також: Дженніфер Еністон поділилася одним з останніх повідомлень від Меттью Перрі

Швіммер також подякував Перрі за 10 років спільної роботи, які були наповнені сміхом. Девід зазначив, що саме Меттью вдалося шістьох виконавців головних ролей зробити справжніми друзями в реальному житті.

Метті, дякуємо за десять неймовірних років сміху та творчості. Я ніколи не забуду твій бездоганний час і подачу коміксів. Ти можеш взяти пряму діалогову лінію та змінити її на свій розсуд, у результаті чого ти отримаєш щось настільки оригінальне та несподівано смішне, що все ще викликає подив. Ще ти мав серце. Який ти був щедрим і поділився з нами, щоб ми могли створити сім’ю з шести незнайомців. Це фото з одного з моїх улюблених моментів з тобою. Тепер це змушує мене посміхатися і сумувати водночас. Я уявляю, як ти там, десь нагорі, у тому самому білому костюмі, з руками в кишенях, дивишся навколо… "Чи можуть бути ще хмари?"», — написав Швіммер.

Раніше ми писали, у яких образах Ангеліна Усанова з'явилася у півфіналі «Міс Всесвіт-2023».