Популярна українська виконавиця Ірина Білик розповіла підписникам про те, що днями їй освідчився шанувальник. На своїй сторінці в Інстаграм 53-річна Народна артистка запостила відео, де невідомий піднімається до неї на сцену під час виступу у рамках благодійного туру «Українська душа» містами України.

Читайте також: Серіали Netflix: найкращі на тижні 6 – 12 листопада 2023 року

Чоловік опустився на одне коліно перед Іриною з величезним букетом червоних троянд і обручкою. Він запропонував співачці стати його дружиною і пообіцяв їй «любов, вірність і щастя». Зірка розгубилася і деякий час не могла знайти слова.

«Напевно, всі можуть подумати, що ми в якомусь шоу. Для мене кохання, це і вірність, чесність. Обов'язково чесність. Мені б дуже хотілось мати такого чоловіка як ти. Але ж ми зовсім не знайомі, але я просто бачу тебе в залі і я дуже щаслива, коли ти зі мною на всіх концертах. І зараз я подумала, ну це буде не правильно, сказати людині, яка мене кохає, яка мені теж подобається, до речі. Це буде дуже неправильно сказати "ні"», , — відповіла Білик у відео, не розсекретивши, чим закінчилася ця історія.

Користувачі Мережі повідомили, що Ірину покликали заміж на концерті у Львові. А закоханим у співачку чоловіком виявився Миколай Онищук, власник салону краси Blonda Studio By M.O. у Тернополі. Варто зазначити, що Онbщук неодноразово відвідував виступи Білик, фотографувався з нею та дарував квіти.

«Він сидів неподалік від мене і я не могла зрозуміти чому він весь концерт так хвилюється. Потім все стало зрозуміло», — поділилася одна з підписниць співачки.

Ірину Білик покликали заміж під час концерту / Источник: instagram.com/bilyk_iryna

Раніше ми писали, що Арсен Мірзоян розповів про останні дні життя Ніни Матвієнко.