Відома українська блогерка та інтерв'юерка Аліна Шаманська повідомила шанувальникам, що її вже втретє обікрали за кордоном. На своїй сторінці у розділі сторіс колишня дружина Руслана Ханумака розповіла, що вночі в США з її авто зловмисники забрали цінні речі.

Читайте також: Акторка «Будиночка на щастя» відмовилася від «русифікованого» прізвища

За словами Аліни, грабіжникам легко вдалося потрапити всередину машини через зламане вікно. Вона розсекретила, що із салону авто зникли подарункові карти та дорогі окуляри від бренду Versace.

«Це максимально неприємно, бо сталося вже втретє. Авто вночі обікрали. Мої окуляри Versace та подарункові картки на 200 доларів. Відкрити його було простіше простого через наше зламане вікно» , — розповіла Шаманська.

Зірка додала, що раніше двічі було пограбовано її балкон. Хтось привласнив собі два велосипеди, один із яких належав її 6-річному синові Артуру.

«Чому я сказала обікрали втретє? У нас є балкончик, тут вкрали у мене велосипед, я його купувала за 135 доларів. Ще один велосипед теж вкрали, який подарували Артурчику. Це просто жах», — поділилася Аліна.

Аліну Шаманську втретє обікрали у США Фото: instagram.com/shamankaa

Аліну Шаманську втретє обікрали у США Фото: instagram.com/shamankaa

Раніше ми писали, що Melovin зізнався, як дізнався про невиліковну хворобу, і розсекретив діагноз.