Українська виконавиця Злата Огнєвіч поділилася враження від свого першого виступу в ролі акторки театру. Учасниця другого сезону шоу «Холостячка» та володарка третього місця Євробачення-2013 зіграла у виставі «Основний інстинкт» разом із Тарасом Цимбалюком, Наталкою Денисенко, Анною Саліванчук та Артемієм Єгоровим. Дебют Огнєвіч відбувся 3 серпня на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» у Києві.

Читайте також: Даша Астаф'єва розповіла, чому родичі бойфренда були проти їхніх стосунків

На своїй сторінці в Інстаграм Злата оприлюднила уривок з вистави зі своєю участю та в описі до кадрів подякувала своїм колегам по сцені та режисерській групі. Зокрема, виконавиця зізналася, що своїм акторським дебютом завдячує Тарасу Цимбалюку.

«Стан, у якому зараз перебуваю, можу описати, як стан абсолютного щастя! Дякую КОЖНОМУ партнеру по сцені, я насолоджувалась вашим талантом, емоціями, щирістю і мурахами, на які мене пробивало під час вистави! Театр- це така особлива і неповторна магія, яку варто лише один раз відчути і все… Окремо дякую Тарасу Цимбалюку за те, що вмовив на цю (для мене) авантюру: спробувати щось нове в житті! Я не шкодую жодної миті! Ти — чудовий і чуттєвий партнер!», — написала Огнєвіч.

Крім того, вона розповіла про курйозну ситуацію, яка сталася перед початком вистави. Злата вибачилася перед Саліванчук за те, що незадовго до виступу випадково порвала їй корсет.

«Обіцяю більше не розривати жодного твого корсету. Але нитки братиму завжди. Про всяк випадок... Ти — дивовижна, НЕЙМОВІРНА!», — звернулася до Анни співачка.

Раніше ми писали, що Сандра Буллок на грані розриву зі своїм бойфрендом Браяном Рендаллом.