Відбірковий комітет Голлівудської торгової палати оголосив список лауреатів 2024 року, що складається із 31 знаменитості. Ці селебрітіс зі світу кіно, телебачення, спорту, театру, радіо та музики отримають іменні зірки на Алеї слави у Голлівуді.

Читайте також: Зірка «АйКарлі» Нейтан Кресс втретє став батьком

Дати зіркових церемоній ще не призначено. Одержувачі мають два роки, щоб запланувати захід з дати вибору до закінчення терміну дії.

Нову групу володарів іменних зірок було обрано Комісією із сотень кандидатів на засіданні 16 червня. Офіційний список опублікували лише через 10 днів на сайті Алеї слави у Голлівуді.

Хто отримає іменну зірку на Голлівудській Алеї Слави у 2024 році

У категорії Кінофільми: Чедвік Боузман (посмертно), Кевін Файгі, Галь Гадот, Меггі Джілленхол, Кріс Меледандрі, Кріс Пайн, Крістіна Річчі та Мішель Єо.

У категорії Телебачення: Кен Чжон, Юджин Леві, Маріо Лопес, Джим Нанц, Шеріл Лі Ральф, Майкл Шур, Керрі Вашингтон, а також Рауль Де Моліна та Лілі Естефан, які ведуть телешоу «Ель Гордо і Ла Флака» (подвійна церемонія).

У категорії Звукозапис: Глен Баллард, Тоні Брекстон, Деф Леппард, Чарльз Фокс, Семмі Хагар, Бренді Норвуд, Даріус Рукер, Гвен Стефані та Андре Dr. Dre Янг.

У категорії Живий театр/Жива вистава: Джейн Краковски та Отіс Реддінг (посмертно).

У категорії Радіо: Енджі Мартінес.

У категорії Спортивні розваги: ​​Біллі Джин Кінг та Карл Везерс.

Раніше ми писали, що ексучасниця «НеАнгелів» Вікторія Сміюха поїхала до РФ під час війни.