Читайте також: Всесвітній день блондинок: ТОП-10 найпопулярніших і найуспішніших зіркових красунь

Сьогодні вони — успішні, багаті та сильні особистості, про яких знає весь світ. Однак мало хто здогадується, що дитинство у цих зірок було вкрай складним. Їм довелося багато чого пережити: постійні психологічні травми, насилля, убивство на очах та багато інших важких ситуацій. Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, розповідаємо про знаменитостей, дитинству яких точно не позаздриш.

Том Круз

Том Круз / Источник: Getty Images

Голлівудський актор ріс у бідній неблагополучній сім'ї, в якій батько вкрай нешанобливо ставився до матері. А коли хлопчикові було 12 років - і зовсім пішов із сім'ї. Щоб прогодувати чотирьох дітей, матері Тома довелося працювати на кількох роботах. Ба більше, підробляли і самі діти. Через деякий час мама актора вдало вийшла вдруге заміж. Зіркова кар'єра Круза почалася з фільму "Ризикований бізнес", роль у якому він отримав у 21 рік.

Демі Мур

Демі Мур / Источник: Getty Images

Батько майбутньої зірки залишив вагітну дружину ще до того, як Демі з'явилася на світ. Коли дівчинці було 3 місяці, її мати вийшла заміж за Дена Гейнса, який сильно захоплювався азартними іграми, втрачаючи всі гроші. Ба більше, у вітчима і матері Демі була алкогольна залежність. Також майбутній зірці екранів довелося в дитинстві носити брекети, а сильну косоокість доводилося приховувати під великими окулярами. Через це дівчинка терпіла постійні знущання від однокласників. Однак її мама змогла накопичити достатньо коштів, щоб вирішити цю проблему. 

Шарліз Терон

Шарліз Терон / Источник: Getty Images

Батько Шарліз Терон був хронічним алкоголіком, який бив дружину і спрямовував на дочку мисливську зброю. 21 червня 1991 року Герда Терон під час чергової сварки застрелила свого чоловіка на очах у 15-річної Шарліз.

"Я ніколи не тримала зла на матір за те, що це сталося, - вона врятувала своє і моє життя", - говорить про трагедію Шарліз Терон.

Дрю Беррімор 

Дрю Беррімор  / Источник: Getty Images

Щасливим дитинство актриси Дрю Беррімор також не назвеш. Батько майбутньої кінозірки постійно піднімав руку на дружину, влаштовуючи сцени ревнощів. Незважаючи на регулярні побиття, мама дівчинки намагалася всіма силами працювати. Одного разу вона взяла маленьку Дрю з собою на проби. Режисер був зачарований малятком і з задоволенням взяв її зніматися в рекламі корму для собак. Отримавши перший гонорар від зйомок, мама дівчинки переїхала до Лос-Анджелеса, де в їхній невеликій квартирі часто збиралися на алкогольні вечірки друзі-актори. Замість іграшок у Дрю були порожні пляшки з-під спиртних напоїв, замість друзів - приятелі її матері. Дрю вперше спробувала алкоголь у дев'ять років, а потім у її життя прийшли наркотики. У 14 років вона спробувала покінчити життя самогубством. Вийшовши з лікарні, актриса подала до суду на позбавлення матері батьківських прав, вигравши цей процес. За рік знаменитість написала автобіографічну книжку під назвою "Маленька загублена дівчинка", у якій розповіла про свої проблеми та про те, як позбувалася шкідливих звичок.

Опра Вінфрі

Опра Вінфрі / Источник: Getty Images

Зараз Опра Вінфрі - одна з найвпливовіших жінок у світовому шоубізнесі. Ба більше, вона стала першою у світі темношкірою жінкою-мільярдером. Однак дитинство телезірки було вкрай важким. Батьки практично не приділяли уваги дівчинці, тому її виховувала сувора бабуся, яка часто вдавалася до фізичного насильства. У дев'ять років Опру зґвалтував її двоюрідний брат, а потім домагання братів, їхніх друзів та її власного дядька тривали. У 14 років вона завагітніла і вирішила покінчити життя самогубством, напившись мийного засобу, але її встигли відкачати. Малюк помер одразу після народження. Доля подарувала другий шанс, коли вона після пологів втекла з дому до свого батька. Той зробив усе, щоб донька вступила до коледжу та стала на ноги.

Раніше Голлі Беррі перемогла в 10-річній судовій боротьбі з колишнім чоловіком Габріелем Обрі за аліменти для доньки.