У Міжнародний день захисту дітей, який відзначають сьогодні, 1 червня, у низці країн, себе в ніжному віці нагадала й зірка серіалу "Школа" Марія Кондратенко. 23-річна акторка й співачка виставила свій дитячий знімок. До світлини вона залишила емоційний текст.

"Так хочеться, щоб жодна дитина в Україні не знала, що таке тривога, війна, обстріл, укриття й чимало іншого, що звучить так болісно для кожного з нас. Так хочеться, щоб діти раділи завершенню навчального року й із усмішками зустрічали літні канікули. Замість цього вони щодня зустрічаються з відсутністю безпеки, із гучними вибухами, зі страхом, із болем, на який ніхто з них не заслуговує. Так хочеться, щоб кожна дитинка спокійно засинала, знаючи, що наступного ранку вона прокинеться від обіймів мами, яка скаже, що сніданок вже на столі. Замість цього – "зайчику, треба вставати, ідемо в укриття". І це наша жахлива реальність".

Читайте також: Астаф'єва показала на відео із сотень фото, як змінювалася з дитинства

Пригадала виконавиця чіпкого треку "Ванька-встанька" і свого дідуся, котрий розповідав їй про страшні роки війни:  

"Я в дитинстві часто слухала від дідуся розповіді про війну й бачила біль в його блакитних очах. Але була мала, не могла все усвідомити, мені було цікаво послухати. Нині я розумію, як хочеться, щоб наші діти мали щасливе дитинство, щасливі очі, які не знають болю. Заради цього ми боремось. Заради того, щоб всі наступні покоління сильних і незламних жили під мирним небом. Щасливого Дня захисту дітей".

Источник: instagram mashaa.kondratenko

Читайте також: Орбакайте привітала молодшого сина з нагоди 25-річчя, показавши його в дитинстві

Раніше ми писали про те, як справляється з хвилюванням телеведуча Неля Шовкопляс. Жінка виховує двох синів.