Після початку повномасштабної війни в Україну часто приїжджають високопосадовці з різних країн світу. Під час візиту їх вшановують українська кухня. Українські шеф-кухарі Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський поділилися "Новому каналу", чим би вони нагодували іноземців.

Читайте також: Клопотенко розповів, чим годує світових лідерів: У нас меню розроблено

Ярославський зазначає, що українська кухня дуже смачна і цікава для іноземних гостей. Можна вразити їх навіть звичайними пиріжками, тому що в їхній кухні такого немає.

"Ми з Олею на благодійних вечерях готували багато українських смакот: і наш медовик, і різноманітні голубці, і вареники, і рибні чи м'ясні котлети, наприклад, по-київськи, а також банош. Українська кухня дуже різноманітна та цікава іноземцям," - ділиться Володимир.

Мартиновська назвала ще одну страву, яку вона обов'язково поставила б на стіл для іноземців.

"Чим ми вже пригощали на благодійних вечерях, і чим би я пригощала іноземців ще – це голубчики. Дуже делікатні та модні. Ми з Вовчиком робили начинку з білої риби та креветок, наче одеські. Загортали їх у листя буряків і подавали з соусом буряків і подавали з соусом. придатним до рибних голубчиків. Це дуже смачно, всім подобається, кожен хоче повторити вдома. І це дуже сучасна та кайфова українська страва. Там мало рису, немає підсмаження, але є дуже делікатний соус. Тому голубчики – це мій фаворит, щоб після борщу стати візитною карткою української кухні," - поділилася Ольга.