Американська співачка Брітні Спірс вже понад рік перебуває не під опікою батька. Однак публікації зірки у соцмережах змушують шанувальників за неї хвилюватися та будувати теорії, які часом вражають. Так, деякі з фанів заявляють, що Брітні може бути мертвою. Вся справа у її відео.

Читайте також: Ексчоловік Брітні Спірс таємно одружився: що відомо про другий шлюб Джейсона Александера

У Тік-Тоці поширюються відео, на якому фанат сповільнив момент і помітив різку зміну обличчя співачки, а саме форма очей та підборіддя. Це породило чутку, що танцює інша людина, якій за допомогою технології deepfake замінили обличчя на обличчя Брітні.

Також породжують такі чутки факт того, що зірка публікує архівні фото та відео. А коментарях шанувальники схвильовані: "Мені здається, Брітні вже не з нами", "Ми вимагаємо появи Брітні в прямому ефірі", "Я дивився в очі Брітні 25 років, це справді не вона".

@alecloin Deepfakes are real and easy to create, I used a free app for this one #deepfake #britneyspears #whereisbritney #ai #deepfaketechnology #conspiracy #hollyweird ♬ original sound - Alec

Деякі теоретики думають, що тіло Спірс сховали, щоби далі на ній заробляти. Поки що ні Брітні, ні її представники на ці чутки не відреагували.

Раніше ми писали, що Брітні спростувала чутки про розлучення із чоловіком-тренером.