Відома модель та волонтерка Вікторія Апанасенко, яка у січні представляла Україну на конкурсі краси «Міс Всесвіт», зізналася, чому не розкриває особистість свого чоловіка. У новому випуску програми «ЖВЛ» 29-річна красуня з Чернігова заявила, що однією з причин є те, що вона хоче вберегти своє особисте життя від хейту після скандалу з учасницею «Міс Всесвіт» від Росії.

Ліннікова дала купу інтерв'ю росСМІ про те, як українка ігнорила її і не хотіла з нею фотографуватися на конкурсі. Після цього Вікторію почали цькувати в Мережі за зовнішній вигляд і писати про те, що вона нібито «зганьбилася» з національним костюмом.

«Це одна з причин. Я думаю, що згодом я, звичайно, розповім, хто це. Але поки що не хочу, щоб цей хейт йшов на мою сім'ю», — поділилася Апанасенко.

«Міс Україна Всесвіт» розсекретила, що коханий зробив їй пропозицію відразу після конкурсу. Пара розписалася 23 березня, проте планує незабаром влаштувати пишну церемонію. Вікторія додала, що у неї виникли проблеми із вибором сукні.

«Я переміряла ну 100% більше 500 суконь. І все одно не знаю, яка саме весільна сукня мені подобається», — сказала модель.