Український співак Позитив розповів про свою готовність піти воювати. В інтерв'ю для "Розмова" він зізнався, що рік тому сам стояв у черзі до військкомату, але його відправили боротися на культурному фронті.

Артист розповів, що отримав повістку і завжди носить із собою, як і військовий квиток. Тому мобілізації не боїться, як і те, що його нібито кинуть на передову непідготовленим.

"Я стою на обліку, тому якщо призвуть - я піду. У мене вона з собою в машині. Якщо ми їдемо в інше місто, якщо там хтось зупиняє і про повістки якусь розмова, я говорю: "Дядю, все нормально, я чекаю"," – наголосив Позитив.

До вторгнення Олексій ходив до тиру для розваги, але необхідні навички для війни готовий отримувати на військових навчаннях у разі призову.

"Я точно знаю, що нікого не відправляють неготовим, нікого не відправляють одразу туди. Наприклад, мій кум, як би не хотів, все одно чотири тижні займався, був на полігонах. Тобто неготових, таких як ми, не відправляють. Все одно будуть навчання, ти не поїдеш туди ненавченим тримати зброю в руках. Це навіть цікаво," - зазначив музикант.

Читайте також: Даніель Салем зворушив українців оберегом від дочки, який носить із собою на фронті

Згадав Завгородній у розмові свого друга, ведучого та воїна ЗСУ Даніеля Салема. Позитив захоплений бойовим духом розвідника та його бригади.

"Цей позитив, який вони несуть, коли сюди приїжджають мені дуже подобається. Ти розумієш, що з такими хлопцями, з такими командами Україна точно переможе", - висловився музикант.

Раніше ми писали, чому дружба Позитиву та Потапа майже зійшла нанівець у війну.