Брітні Спірс розповіла про бажання народити третю дитину
Брітні Спірс досі мріє про чергове материнство. У соцмережі американська співачка опублікувала відео, зняте в День батька. У ролику вона постала в яскравому образі з маленькою гітарою в руках. Саме цей музичний інструмент, за словами виконавиці, має для неї особливе значення та пов’язаний із надією на майбутнє поповнення в родині.
Читайте також: Стрейзанд показала, як обіймає вагітну Гетевей
Спірс розповіла, що придбала гітару під час поїздки до Мексики, сподіваючись, що одного дня в неї з’явиться ще одна дитина. Також вона зазначила, що музика асоціюється у неї з мовою янголів.




Артистка має двох синів Шона та Джейдена. Після тривалого періоду напружених взаємин із дітьми ситуація поступово налагодилася. Тепер вони стали частіше спілкуватись і підтримують одне одного.
Читайте також: Дружина Решетніка показала свою вагітність
Бажання народити ще нащадка Брітні Спірс висловлює не вперше. Раніше вона чекала на дитину від свого колишнього чоловіка Сема Асґарі, одначе вагітність обірвалася. Про цей складний період свого життя виконавиця розповіла в мемуарах.






