Головний герой 13-го сезону «Холостяка» Олександр «Терен» Будько поділився в інстаграмі спільними фото з принцом Гаррі, який 23 квітня приїхав до Києва з неоголошеним візитом.

Читайте також: «Всохла наполовину»: зірка «Миколиної погоди» розповів про свою пенсію

Олександр та герцог Сассекський зустрілися під час Київського Безпекового Форуму, де обидва виступали спікерами в межах однієї панельної дискусії.

У публікації Терен зазначив, що це була не перша зустріч із сином британського монарха, але значно змістовніша за попередню. Він додав фото, зроблене три роки тому в Дюссельдорфі на Invictus Games.

Терен подякував Гаррі за створення Ігор Нескорених, зазначивши, що саме цей проєкт свого часу став потужним стимулом для його швидкої реабілітації та допоміг заново повірити у власні сили.

«Різниця між фото — 3 роки. Колись ми зустрілися в Дюссельдорфі, де обмінялися короткими фразами. Сьогодні ми сидимо на одній сцені, і ця спільна розмова стала довшою. Дякую пану Гаррі за Invictus Games, який свого часу змусив мене дуже швидко пройти реабілітацію та відновлення, щоб я більше не відчував себе інвалідом», — написав Олександр.

Олександр Терен та принц Гаррі instagram.com/tsvit_terenu

Олександр Терен та принц Гаррі instagram.com/tsvit_terenu

Олександр Терен та принц Гаррі instagram.com/tsvit_terenu

Олександр Терен та принц Гаррі instagram.com/tsvit_terenu